Mavibahçe'de

Spor giyimin rahatlığını modern sokak modasıyla buluşturan Skechers, MaviBahçe’de!

10 Ağustos 2020 | Pazartesi

Her tarza uygun, renkli, şık ve rahat ürünleriyle Skechers her sezon olduğu gibi bu sezonda göz kamaştırmaya devam ediyor. Son zamanlarda oldukça sık kullanılan trendlerinden biri olarak elbiselerin altına giyeceğin uygun spor ayakkabı modeliyle görünümü modern sokak modasını uyarlamak senin de vazgeçemeyeceğin trendlerden biri olacak. Tarzına uygun ayakkabıları kombinlerine uyarlayıp hem rahat hem cool bir görünüm elde etmek Skechers ile mümkün.

Koleksiyonlarıyla modaya yön veren, yenilikçi ve detaycı parçalarıyla Furla, MaviBahçe’de!

10 Ağustos 2020 | Pazartesi

İkonikleşen ürünleriyle farkını kanıtlamış, yeni koleksiyonuyla büyük yankı uyandıran yeni nesil stil ikonu renk paletine hakim tonları ile Furla kadınları her sezon olduğu gibi bu sezon da çok konuşulacak! Kaliteyi yaratıcı ve özgün tasarımlarla harmanlayan Furla, MaviBahçe’de seni bekliyor!

Güvenli, lezzetli ve keyifli zamanlarınıza ev sahipliği yapan Big Chef’s, MaviBahçe’de!

10 Ağustos 2020 | Pazartesi

Her mevsim değişen ve yenilenen menüsü, seni alıp uzak diyarlara götüren lezzetleri ile Big Chef’s her zaman sen ve sevdiklerin için en doğru ve en güvenilir tercih olacak. Unutmayalım ki Big Chef’s lezzetlerinin sırrı özenle seçilen organik malzemeleri ve şeflerinin işlerine olan aşkından geçiyor.

Modaya yön veren tasarımlarıyla Nara Maxx, MaviBahçe'de!

04 Kasım 2019 | Pazartesi

Yaratıcı ve özgün tasarımların bir arada olduğu Nara Maxx, şık kadınların tercihi. Geniş ürün yelpazesiyle çeşitli kombinler yapıp, trendleri yakalayabileceğin, trend sahibi, cool kadınların markası Nara Maxx, 19/20 Sonbahar&Kış koleksiyonuyla seni kendine hayran bırakacak. Klasik şıklığın ifadesini en iyi şekilde yorumlayan Nara Maxx, şimdi MaviBahçe'de seni bekliyor!

Kendine güzel bak!

04 Kasım 2019 | Pazartesi

Makyaj, Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Saç Bakımı, Parfüm, Aksesuar gibi kategorilerde, zengin ürün çeşitliliğiyle aradığın her şeyi cilt tipine en uygun olan seçeneğiyle bulabilirsin. Missha'da özel serilerle kendini ayrıcalıklı hissedecek, kullandığın ürünlerle başarısına hayran kalacaksın. Sık sık karşılaşacağın ve kayıtsız kalamayacağın fırsatlarıyla Missha, MaviBahçe'de seni bekliyor!

Enfes peynirleri uzatmaya hangi dilimden başlasak?

04 Kasım 2019 | Pazartesi

İtalyan rüzgarlarını MaviBahçe'de estiren Pizza Di Mamma, gizli formülü, nefis malzemelerinin bir araya gelip oluşturduğu mükemmel dağılımla, gününe mutluluk katmak için en doğru adres! Pizza aşkının kalbinde hep farklı bir yeri olduğunu, lezzetinin ise İtalyan anneleri arasında paylaşılan bir sır olduğunu biliyoruz. Anne sevgisi, anne şefkati, ve tabi ki anne pizzası tartışmaya kapalı konular, tıpkı Pizza Di Mamma'nın lezzeti gibi.

×